راهنمای ارسال سفارشات

1 . ارسال پست پیشتاز :

 

ارسال پست پیشتاز بیشتر مناسب کالای های با وزن کمتر از 15 کیلو میباشد و معمولا مدت زمان تحویل این کالا در شهر های شمالی و غربی تقریبا 2 الی 3 روزه میباشد و برای ما بقیه شهر های ایران نهایتا 4 روزه میباشد که بعد از ثبت سفارش کد رهگیری کالا هم برای مشتریان گرامی اس ام اس خواهد شد که با ورود به سایت پست به نشانی : tracking.post.ir قابل رهگیری میباشد .

 

2 . ارسال تیپاکس :

 

تیپاکس تقریبا دارای شرایطی همانند پست پیشتاز میباشد با این تفاوت که دارای سرعت عمل بهتر و مطلوب تری میباشد که برای رهگیری کالا های ارسال شده بعد از دریافت کد رهگیری به نشانی رهگیری مرسولات تیپاکس : tipaxco.com/tracking مراجعه کنید .

 

3 . ارسال با پیک شخصی :

 

پیک شخصی بیشتر مناسب کالا های بزرگ و سنگین میباشد که دارای حساسیت بیشتری هستن که از مزیت های آن میتوان به تحویل سریع و پرداخت درب منزل (با پرداخت 10 درصد بیعانه) اشاره کرد و از معایب این نوع ارسال هزینه بالای ارسال میباشد که برای استعلام هزینه ارسال با شماره های فروشگاه تماس بگیرید .

 

4 . ارسال باربری و اتوبوس :

 

ارسال باربری و اتوبوس هم برای کالا های ریز و هم درشت مناسب میباشد و از مزیت های این روش ارسال با کرایه پایین و تحویل تقریبا 1 روزه میباشد – اما از معایب این روش عدم تحویل درب منزل و همچنین عدم امکان پرداخت درب منزل میباشد .